Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

Almanca Aile Birleşimi kurslarımız toplam 80 ders saatini kapsar. Fakat öğrencinin durumuna göre ders saati 100 saate kadar çıkabilir. Her bir kurs 4 hafta sürer ve 80 ders biriminden oluşur. Derslerimiz Hafta içi hergün 09:30-13:30 ve 14:30-18:30 saatleri arasındadır. Yukarıda yazmış olduğumuz gibi öğrencinin durumuna göre hafta sonu da derse çağrılabilirsiniz.
Her ay yeni kurslarımız düzenli bir şekilde açılır. Ayrıca Ankara'da çalışanlar için Hafta sonu gruplarımız da mevcuttur. Bu kurslarımız da yaklaşık 10 Hafta sürmektedir. Öğretmenlerimiz Almanca öğretmekte uzmanlaşmış eğitimcilerdir ve kursa katılan öğrencilerimize pedagojik yöntemlerle öğrenme tekniklerini öğretirler. Almanca Dilinin öğretimiyle birlikte öğrenme becerisini de en üst düzeye çıkartırlar. Almanya da yaşam hakkında da bilgiler ders içerisinde aktarılır. Derslerde kitaplara bağlı kalınmaz. Mümkün olduğunca ek kaynaklar ve dökümanlar kullanılır. Almanca Aile Birleşimi Kurs kayıtlarımız, her zaman yapılabilir. Son haftaya kayıtlarınızı bırakmamanız tavsiye olunur.
Almanca A1 Sınav ücreti kurs ücretimize dahil değildir. Almanca A1 sınav ücreti 320 TL'dir. (Bazen zamlanabiliyor) Almanca Aile Birleşimi Kurs ve Sınav ücretleri kursumuzun başlangıcında alınır. Bu sayede öğrenci sadece derslerine odaklanır diğer işlemlerin hepsini Altın Geçit Almanca Kursu olarak biz takip ederiz.
Ayrıntılı bilgi için Altın Geçit Almanca Kursu linkine tıklayınız..